خدمات ثبت شرکت ها


پلمپ دفاتر مالیاتی

هر موسسه، شرکت و یا سازمانی که مشمول قوانین مالیاتی باشد، بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی را جهت تحریر تمام فعالیت‌های مالی خود به صورت پلمپ شده دریافت نماید. این دفاتر به دفاتر قانونی معروف هستند.

گواهینامه ایزو

حتما تاکنون در آگهی‌های تبلیغاتی نام گواهینامه ایزو با شماره‌‌های گوناگون را شنیده‌اید! این گواهینامه‌ها قبل از آنکه جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشند بر اساس استانداردهای بین‌المللی و در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، ایمنی و بهداشت محصولات یا خدمات عرضه شده به بازار را تضمین می‌کنند. هرگاه یک سازمان بتواند با اجرا کردن تمام استانداردها

اخد گواهی مالیات بر ارزش افزوده

گواهی مالیات بر ارزش افزوده به فروشنده‌های کالا و ارائه‌دهندگان خدمات این مجوز را می‌دهد تا در صورتحساب مشتری‌های خود مبلغی را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده اضافه کنند.

اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می‌توان اقدام به صادرات و واردات کالا نمود و توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به نام متقاضیان اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی صادر می‌شود. به طور کلی کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده‌ی آن می‌تواند اقدام به تجارت در عرصه‌ی واردات و صادرات کالا کند.

تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

تمام شرکتها و موسسه‌ها بعد از ثبت شرکت می‌بایست در اداره دارایی تشکیل پرونده مالیاتی بدهند و به این ترتیب خود را به اداره دارایی معرفی نمایند. با این کار شرکتها و موسسه‌ها حوزه مالیاتی، شماره پرونده‌ی مالیاتی، ممیز و سر ممیز خود را مشخص می‌کنند.

تنظیم اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی خلاصه‌ای از فعالیت‌های یک سال مالی شرکت یا شخص است که شامل درآمد، هزینه، سود خالص و… می‌باشد و باید جهت محاسبه مالیات در موعد مقرر به اداره‌ی دارائی "حوزه مالیاتی مربوطه" تسلیم گردد.

ثبت قراردادهای جوینت ونچر

جوینت ونچر یک اصطلاح دقیق حقوقی نیست و تقریباً در هیچ یک از نظام‌های حقوقی تعریف نشده است؛ با این حال، از پرکاربردترین اصطلاحات در حقوق تجارت بین‌الملل است که امروزه تقریباً در تمام زبان‌های دنیا وارد شده و با معانی متنوع و مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اصطلاح از سال ۱۹۸۰ به بعد