خدمات ثبت شرکت ها


پلمپ دفاتر مالیاتی

    توسط: ثبت ایلیا

هر موسسه، شرکت و یا سازمانی که مشمول قوانین مالیاتی باشد، بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی را جهت تحریر تمام فعالیت‌های مالی خود به صورت پلمپ شده دریافت نماید. این دفاتر به دفاتر قانونی معروف هستند.

تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

    توسط: ثبت ایلیا

تمام شرکتها و موسسه‌ها بعد از ثبت شرکت می‌بایست در اداره دارایی تشکیل پرونده مالیاتی بدهند و به این ترتیب خود را به اداره دارایی معرفی نمایند. با این کار شرکتها و موسسه‌ها حوزه مالیاتی، شماره پرونده‌ی مالیاتی، ممیز و سر ممیز خود را مشخص می‌کنند.

گواهینامه ایزو

    توسط: ثبت ایلیا

حتما تاکنون در آگهی‌های تبلیغاتی نام گواهینامه ایزو با شماره‌‌های گوناگون را شنیده‌اید! این گواهینامه‌ها قبل از آنکه جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشند بر اساس استانداردهای بین‌المللی و در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، ایمنی و بهداشت محصولات یا خدمات عرضه شده به بازار را تضمین می‌کنند. هرگاه یک سازمان بتواند با اجرا کردن تمام استانداردها

تنظیم اظهارنامه مالیاتی

    توسط: ثبت ایلیا

اظهارنامه مالیاتی خلاصه‌ای از فعالیت‌های یک سال مالی شرکت یا شخص است که شامل درآمد، هزینه، سود خالص و… می‌باشد و باید جهت محاسبه مالیات در موعد مقرر به اداره‌ی دارائی "حوزه مالیاتی مربوطه" تسلیم گردد.

اخذ کارت بازرگانی

    توسط: ثبت ایلیا

کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می‌توان اقدام به صادرات و واردات کالا نمود و توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به نام متقاضیان اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی صادر می‌شود. به طور کلی کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده‌ی آن می‌تواند اقدام به تجارت در عرصه‌ی واردات و صادرات کالا کند.

ثبت قراردادهای جوینت ونچر

    توسط: ثبت ایلیا

جوینت ونچر یک اصطلاح دقیق حقوقی نیست و تقریباً در هیچ یک از نظام‌های حقوقی تعریف نشده است؛ با این حال، از پرکاربردترین اصطلاحات در حقوق تجارت بین‌الملل است که امروزه تقریباً در تمام زبان‌های دنیا وارد شده و با معانی متنوع و مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اصطلاح از سال ۱۹۸۰ به بعد