خدمات ما

موسسه ثبت شرکت ایلیا با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه ثبت انواع شرکت و امور مربوط به شرکت‌ها و همچنین ارائه خدمات ثبتی، اداری و مالیاتی به بیش از ۱۰،۰۰۰ شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های ثبتی ایران می‌باشد. در ادامه با خدمات این موسسه بیشتر آشنا می‌شوید:

خدمات ثبت انواع شرکت

مهمترین خدمات موسسه حقوقی . بین‌المللی ایلیا ثبت انواع شرکت‌هایی است که در قانون تجارت ایران به آن‌ها اشاره شده است. به طوری که این موسسه با نام “ثبت شرکت ایلیا” در میان مشتریان شناخته شده است.

خدمات ثبت تغییرات شرکت‌ها

تمام شرکت‌ها، موسسه‌ها و سازمان‌ها بعد از ثبت نیاز به تغییراتی همچون تغییر نشانی، تغییرات در اساسنامه شرکت، تغییر اعضای هیئت مدیره و… دارند که باید طبق قانون آنها را به ثبت برسانند. یکی از خدمات ما در موسسه ایلیا ثبت تغییرات شرکتها می‌باشد.

خدمات مالیاتی

یکی از دغدقه‌های شرکت‌ها انجام امور مالیاتی می باشد. موسسه ثبت شرکت ایلیا با توجه به سابقه و نیروی کار متخصص خود امور مالیاتی مربوط به شرکت‌ها را به شرح زیر انجام می‌دهد:

سایر خدمات ثبتی

موسسه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و در کل تمام افراد حقیقی و حقوی گاها نیازمند ثبت برخی از فعالیت‌های خود هستند. در این راستا موسسه حقوقی . بین‌المملی ایلیا خدمات زیر را برای این دسته از مشتریان به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌دهد: