برند آماده یا برند فروشی (خرید و فروش علامت تجاری آماده)

برند فروشی - برند آماده
خرید و فروش نام تجاری

برند آماده یا برند فروشی یک علامت تجاری می‌باشد که مراحل ثبتی آن طی شده و برای کالاهای مشخص تایید و به ثبت رسیده و آماده انتقال به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر جهت استفاده و بهره‌برداری است.

بدون شک برندینگ یا ایجاد یک نام تجاری مهمترین بخش تجارت است. در دنیای گسترده، پرچالش و رقابتی کسب و کار دیگر هیچ مجموعه‌ای بدون در اختیار داشتن یک برند نام آشنا نمی‌تواند مشتریانی وفادار برای محصولات و خدمات خود جذب کند.
در قدم نخست برای تبدیل شدن به یک نام تجاری معتبر یا به اصطلاح برند شدن باید نسبت به ثبت علامت تجاری اقدام کرد تا از سوء‌استفاده احتمالی از آن در آینده جلوگیری شود.


بیشتر بخوانید: سامانه تخصصی کلید برند


چرا برند آماده یا برند فروشی (علامت تجاری آماده) بخریم؟

ثبت علامت تجاری شامل مراحل، ضوابط و شرایطی است که به دلایل زیر برخی از افراد و مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای ثبت برند نسبت به خرید برند آماده یا برند فروشی اقدام کنند.

  • برخی از افراد یا مجموعه‌ها فرصت کافی برای سپری شدن مراحل اداری و قانونی ثبت برند را ندارند. در صورتی که خرید و انتقال برند آماده (برند فروشی) به سرعت و تنها با حضور طرفین قرارداد (فروشنده و خریدار) در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
  • نام‌های انتخاب شده جهت ثبت اسم تجاری قبلا توسط فرد یا مجموعه‌ی دیگری ثبت شده‌اند. بنابراین انتخاب یک برند آماده که تمام مراحل ثبت و صدور گواهی ثبت را به صورت ۱۰۰% طی کرده است می‌تواند تصمیمی هوشمندانه باشد.
  • ثبت برند نیاز به مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس یا پروانه بهره‌برداری دارد و اگر بخواهیم برند را به شکل لاتین ثبت کنیم باید کارت بازرگانی هم داشته باشیم. اما برند فروشی یا همان برند آماده نه مجوز فعالیت می‌خواهد و نه کارت بازرگانی!
  • یک علامت تجاری آماده‌ نسبت به نام‌‌هایی که خودتان انتخاب کرده‌اید با محصولات و یا خدمات شما همسوتر است و نظر شما و تیم برندینگ مجموعه شما را بیشتر به خود جلب کرده است! در این صورت خرید برند آماده می‌تواند یکی از گزینه‌‌ها باشد.
  • مجموعه‌ای به هر دلیل قصد فروش برند تجاری خود را دارد. شاید فکر کنید ایده‌هایی بهتر و امکانات مناسب‌تری برای رشد و ارتقای آن برند دارید. در این صورت می‌توانید با خرید برند مذکور تمامی ایده‌هایی که در ذهن دارید را به مرحله اجرا درآورید.

خرید برند فروشی یا به اصطلاح برند آماده مزیت‌های بسیاری دارد که در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره کردیم.
سامانه تخصصی ثبت شرکت و برند ایلیا با در اختیار داشتن مجموعه‌ای بی‌نظیر از برند فروشی در زمینه‌های مختلف از جمله مواد غذایی، صنایع سلولوزی، آرایشی و بهداشتی و … می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی جهت خرید علامت تجاری باشد.

برای آگاهی از برندهای فروشی موجود و دریافت مشاوره‌ی رایگان با شماره تلفن‌های ۰۲۱۲۶۴۰۵۸۸۸ و ۰۹۱۲۲۱۲۸۱۹۱ تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید برند آماده

فقط به اصل و کپی مدارک احراز هویت متقاضی نیاز می‌باشد.

خرید برند آماده چه مدت زمان می‌برد؟

با خرید برند، در زمان انتقال حقوق علامت تجاری در دفترخانه (به وسیله صلح‌نامه)، خریدار(متصالح) صاحب علامت تجاری تلقی شده که این مدت در حدود دو هفته زمان می‌برد.

چرا برند آماده تهیه کنیم؟

در بسیاری از مواقع برای شروع کسب و کار نیاز به برند ثبت شده داریم، با توجه به مسائل و مشکلات جهت ثبت یک برند و همچنین طولانی بودن مراحل ثبتی (5 تا 6 ماه جهت دریافت سند اصلی)، کاملا اقتصادی و به صرفه است که اقدام به تهیه و خرید برند آماده کنیم.

علامت تجاری یا برند چگونه انتقال پیدا می‌کند؟

امتیاز یک علامت یا اسم تجاری در دفترخانه بین خریدار و فروشنده صلح می‌شود و تمام حقوق آن به خریدار(متصالح) انتقال پیدا می‌کند.

برند آماده یا برند فروشی (خرید و فروش علامت تجاری آماده)
۷۵۳۶۵ (۹۸۲۱+)


تاکنون ۱ دیدگاه برای "برند آماده یا برند فروشی (خرید و فروش علامت تجاری آماده)" ثبت شده است.